Zima w Sudetach, ferie zimowe z dziećmi

Zima w Sudetach, w Górach Kaczawskich, w Dobkowie. Ferie zimowe z dziećmiszczegóły oferty tutaj.

Sudety to wymarzone miejsce na spędzenie ferii zimowych z dzieckiem bez względu na wiek malucha. W regionie nie będą się nudziły ani dzieci w wieku powyżej 10 lat, ani maluszki do 4 roku życia. W pensjonacie prawie zawsze jest grupa dzieci, które nie potrzebują specjalnie animacji ze strony dorosłych :-) Doskonale wiedzą w co chcą się bawić. A zabawom sprzyja praktycznie nieograniczona i urozmaicona przestrzeń wokół domu. Villa Greta chętnie gości rodziny z niemowlakami. Sudety Zachodnie to miejsce z dziesiątkami atrakcji, a Villa Greta jest dobra bazą wypadową do zwiedzenia tej części Polski.

Ferie zimowe z dziećmi

Ferie zimowe z dziećmi. Villa Greta, Góry Kaczawskie, Sudety.

Gdzie na ferie zimowe

Odpowiedź na pytanie gdzie na ferie zimowe w górach :-)

Ferie zimowe z dziećmi

W Górach Kaczawskich organizujemy kuligi wśród pól i lasów.

Ferie zimowe z dzieckiem

Villa Greta położona jest w głębokiej dolinie Bukownicy, która oddziela Góry Kaczawskie od Pogórza Kaczawskiego. To dobre miejsce na ferie zimowe z dzieckiem. Ferie 2014 w górach.

Ferie zimowe z dzieckiem

Ferie zimowe z dzieckiem.

Ferie z rodziną w górach

W Dobkowie jest dużo ścieżek spacerowych, a w Villi Greta do bezpłatnego wypożyczenia kilka par sanek. Ferie z rodziną w górach.

Kulig Dolny Śląsk

Gdzie na kulig na Dolnym Śląsku. Kulig w okolicy Jeleniej Góry, Złotoryi, Jawora i Bolkowa.

Ferie w górach

Plac zabaw w Villi Greta nawet zimą cieszy się dużym powodzeniem.

Gdzie na sanki z dziećmi

W roku 2013 po raz pierwszy powstała mini trasa saneczkowa dla rodzin z dziećmi. W kolejnych latach ta tradycja będzie  kontynuowana. Gdzie na sanki z dziećmi?

Ferie zimowe Dolny Śląsk

Villa Greta – nasze sanki i podwórze.  Do Dobkowa łatwo dojechać. Nie są potrzebne łańcuchy, za to niezbędne zimowe opony. Drogi są dobrze odśnieżane. Ferie zimowe Dolny Śląsk.

Ferie z małym dzieckiem

Gdzie na ferie z małym dzieckiem. Villa Greta w Górach Kaczawskich, w Sudetach.

Zima w Sudetach

Villa Geta położona jest w gminie Świerzawa, powiecie złotoryjskim, województwie dolnośląskim, a geograficznie w Górach Kaczawskich, które są częścią Sudetów Zachodnich.

Villa Greta to dobre miejsce na ferie zimowe z dziećmi w Górach. Dom położony jest z dala od ruchliwych dróg, bezpieczny dla maluchów. Plac zabaw jest przez dzieci wykorzystywany jak latem. W sadzie dużo miejsca na lepienie bałwanów oraz górka do zjeżdżania na sankach, zarówno dla dzieci z rodzicami jak i dla dzieci solo. W razie niepogody, w promieniu 1 godziny jazdy samochodem jest mnóstwo atrakcji ciekawych bez względu na warunki pogodowe. Zapraszamy serdecznie rodziny z dziećmi.

W odległości 14km od Villi Greta znajduje się stok narciarski Łysa Góra.

Zimowa oferta Villa Greta.

Oferta dla rodzin z dziećmi.

Kolejna galeria: Dobków atrakcje w zasięgu spaceru.