Oferta dla rodzin z dzieckiem, wakacje z dziećmi

NOWOŚĆ!!! Zapraszamy na warsztaty kreatywne dla dzieci i dorosłych  Szczegóły…

WAKACJE Z DZIEĆMI, OFERTA DLA RODZIN Z DZIECKIEM W GÓRACH

Do Villi Greta szczególnie gorąco zapraszamy rodziny na wakacje z dziećmi oraz na rodzinne ferie zimowe w górach. Dlaczego?

Jesteśmy rodzicami 8-letniej Tosi i 5-letniego Tymka, wiemy czego potrzebuje rodzina z dziećmi.

Wakacje z dziećmi

Pokój rodzinny – w każdym pokoju możliwe jest nieodpłatne dostawienie łóżeczka dla niemowlaka.

Oferujemy 4 dwu-pomieszczeniowe pokoje 4-osobowe typu rodzinnego z łazienkami (Grety, rodzinny, rozmarynowy, lawendowy) oraz od grudnia 2014r. apartamenty z aneksami kuchennymi (agatowy, lipowy, kaczawski i gołębnik) oprócz tego 4 pokoje 2-osobowe i jedną jedynkę.

Dodatkowo do każdego pokoju, również do pokoi 2-osobowych możliwe jest nieodpłatne dostawienie łóżeczka dla dziecka z pościelą, zamówienie czajnika elektrycznego i wanienki do kąpieli niemowlaka.

Co jest może oczywiste, ale dla mam z małymi dziećmi szczególnie ważne, w naszym domu jest zawsze ciepło, a pokoje i toalety są naprawdę czyste.

Villa Greta położona jest z daleka od dróg publicznych, dzięki czemu rodzice nie muszą martwić się o bezpieczeństwo maluchów.

Villa Greta otoczona jest ponad 1-hektarowym sadem, w którym rosną stare, często przedwojenne drzewa, z których można do woli zjadać owoce.

Wakacje z rodziną z placem zabaw

Plac zabaw w Villi Greta. Jedyny w swoim rodzaju. Wakacje z dziećmi w Villi Greta

W sadzie zbudowaliśmy duży plac zabaw z platformą, mini ścianką wspinaczkową, pajęczyną, karuzelą, huśtawkami, dużą piaskownicą, labiryntem, do którego trzech wchodzi, dwóch wychodzi i ulubioną przez dzieci 30-metrową tyrolką zwaną przez nie „talerzykiem”.

Często, ku zdziwieniu rodziców, dzieci nie grymaszą przy jedzeniu, może dlatego, że nasza kuchnia oparta jest w dużej mierze na produktach miejscowych, naturalna, zwykła i domowa, a może dzieci po całym dniu biegania są po prostu zmęczone i głodne, do dyspozycji rodziców są foteliki do karmienia dla dzieci, a w toalecie podręczny przebierak. Galeria posiłków.

Specjalnie dla rodzin z dziećmi wprowadziliśmy możliwość rozdzielenia obiadokolacji na zupę z pieczywem w godzinach obiadowych i drugie danie wieczorem. Dzięki temu rodziny, które pozostają w Villi Greta nie muszą martwić się posiłkiem w ciągu dnia. Oprócz tego w karcie restauracyjnej oferujemy kilka potraw dla niejadków.

Oprócz dania dnia, które jest ofertą przygotowana dla gości pensjonatu można cały dzień zamówić danie w restauracji slow-food Villa Greta. Restauracja czynna jest od 13.00 do 20.00.

400m od Villi Greta znajduje się nowoczesne, interaktywne Centrum Edukacji – Sudecka Zagroda Edukacyjna – taki mały Kopernik Dolnego Śląska. WIZYTA OBOWIĄZKOWA!!

W Villi Greta organizujemy całą gamę warsztatów kreatywnych, dla dzieci i dorosłych. Wszystkie sprawdzone i polecane przez właścicieli pensjonatu.

W Dobkowie funkcjonuje Ekomuzeum Rzemiosła. Warto poświęcić minimum 1 dzień na poznanie miejscowości Dobków.

Rodzinne poszukiwania agatów i innych minerałów, pokażemy gdzie i jak agatów szukać oraz zaopatrzymy rodzinę w niezbędne do poszukiwań młotki oraz damy gwarancję znalezienia cennych skarbów. A jeżeli poszukiwaczom sprzyjać będzie szczęście za drobną opłatą znalezione agaty przetniemy i wyszlifujemy. Na miejscu organizujemy również warsztaty geologiczne.

W odległości do 50 minut jazdy samochodem jest kilkanaście średniowiecznych zamków (m.in. Grodziec, Bolków, Świny, Bolczów, Lipa, Chojnik, Książ, wieża rycerska w Siedlęcinie) oraz dziesiątki innych obiektów kultury ciekawych zarówno dla maluchów jak i rodziców. Dolny Śląsk i Sudety to najciekawsze miejsce w Polsce na wakacje z rodziną.

Równie ciekawy jest świat przyrody: stożki wygasłych wulkanów (Ostrzyca, Czartowska Skała, Górzec, Wilcza Góra), skalne organy, zapory, stare sztolnie, salamandry, storczyki, lasy, a w nich grzyby.

Sanki w Villa Greta

Nasza górka na sanki :-)

Zimą jest gdzie pojeździć na sankach, ulepić bałwana, pospacerować, a nieopodal (15 minut jazdy samochodem) znajduje się stok narciarski Łysa Góra, która jest idealną górą do uczenia się jazdy na nartach. Łysa Góra to stok o długości 1km (z łączną długością tras ok. 4km), naśnieżany, oświetlony, posiada pełną infrastrukturę: parkingi, bary, wypożyczalnie sprzętu narciarskiego itd. Możliwe jest także zamówienie kuligu za parą koni, a gdy śniegu nie ma wycieczki po okolicy bryczką z Panem Jankiem. Oferta na ferie zimowe w górach w Villi Greta.

Specjalnie dla rodzin z dziećmi dostępne są rowery: 5 dużych, dwa dla dzieci i fotelik do wożenia maluchów do 20kg.

Na podwórzu mieszkają pupile dzieci: pies Azor i kot Bazalt, a spacerując po wiosce zobaczyć można wszystkie domowe zwierzaki: krowy, konie, kozy, kury, perliczki, kaczki itd. Villa Greta to dobre miejsce na wakacje z rodziną na polskiej wsi.

Góry i Pogórze Kaczawskie zwane Krainą Wygasłych Wulkanów to miejsce niezwykle malownicze, tajemnicze i naturalne, niezdeptane przez masową turystykę, nieodkryte…

Cennik Villa Greta - wakacje z dziećmi i ferie zimowe z dzieckiem.

Azor - mieszkaniec Villi Greta

Ulubieniec maluchów – Azor.

ZAPRASZAMY WIOSNĄ, LATEM, JESIENIĄ i ZIMĄ!!!

Wakacje z dziećmi

Wczasy z dziećmi i ferie zimowe w Górach Kaczawskich z rodziną.

ZOBACZ CENNIK - wakacje z dziećmi i ferie zimowe z dzieckiem.